2 lata dostępu + mp3 audio nagrania

Dzięki temu kursowi: 👉 nauczysz się krok po kroku medytacji Mindfulness 👉 dowiesz się jak zredukować stres 👉 nauczysz się wyciszać natłok myśli 👉 zaczniesz głębiej odczuwać przyjemność 👉 dowiesz się jak wyrobić w sobie regularność i życzliwą dyscyplinę 👉 podniesiesz jakość swojego życia na co dzień

Moduły kursu

  1. Wstęp do treningu Mindfulness.

  2. Pozycja ciała.

  3. Etapy medytacji, krok po kroku (opis plus ćwiczenie).

  4. Utrudnienia w medytracji i jak sobie z nimi poradzić.

  1. Życzliwość. Czym ona w ogóle jest i dlaczego jest nam potrzebna?

  2. Ćwiczenie medytacyjne życzliwość.

  3. Przykłady praktycznego zastosowanie życzliwości w codzienności.

  1. Ciało w medytacji 1

  2. Ciało w medytacji 2

  1. Mindfulness na co dzień 1

  2. Mindfulness na codzień 2

  1. Spoczywanie w medytacji

  1. USPOKOJENIE UMYSŁU (audio)

  2. MEDYTACJA ŻYCZLIWOŚCI (audio)

  3. MEDYTACJA SKAN CIAŁA (audio)

  4. MEDYTACJA SPOCZYWANIA (audio)

  5. Ćwiczenie pauza na oddech / przerwa na oddech (audio)

  6. MEDYTACJA SPOCZYWANIE (audio)

 • 300,00 zł
 • 18 lekcji
 • Wykupując dostęp do kursu, otrzymujesz dwuletni dostęp do jego zawartości 24/7 oraz audio medytacje do pobrania. Gwarancja lub zwrot pieniędzy obowiązuje przez 46 godzin od dokonania zakupu.

DLA KOGO JEST TEN KURS?

Mindfulness START to dużo więcej niż solidne podstawy wiedzy o uważnośći.

 • Dla nowicjuszy Od dawna przymierzasz się do medytacji, ale nie wiesz jak zacząć? Ten kurs jest dla Ciebie. Nauczysz się wszystkiego krok po kroku. Karo Tashi w bardzo przystępny sposób tłumaczy nawet zawiłe zagadnienia.

 • Dla osób z doświadczeniem medytacyjnym Praktykujesz medytację na co dzień? Świetnie – ćwiczenie czyni mistrza. Nasze życie polega na ciągłym doskonaleniu się. W kursie znajdziesz wiele inspiracji i podpowiedzi do rozwinięcia i pogłębienia swojej praktyki. 

 • Dla osób, które chcą wziąć życie we własne ręce Brakuje Ci energii do podejmowania kolejnych wyzwań? Chcesz mniej się martwić a bardziej korzystać z tego, co przynosi kolejny dzień? Techniki zaprezentowane w kursie pomogą Ci przejąć stery nad swoim życiem. 

 • Dla osób zapracowanych Czujesz, że wciąż gdzieś pędzisz? Masz mnóstwo spraw na głowie? Najlepszy czas na medytację jest właśnie wtedy, kiedy nie masz na nią czasu… Zatrzymaj się na chwilę, by pobyć w “Tu i Teraz”, a przekonasz się jak wiele możesz wyciągnąć z tego korzyści.

 • Dla osób żyjących w stresie Dzięki treningowi Mindfulness nauczysz się jak rozluźniać ciało i redukować natłok myśli. W konsekwencji pogłębisz więź ze sobą i zdystansujesz się do spraw, które nazywasz “problemami”.

Instruktorka jest akredytowaną nayczyycielką Mindfulness

Instruktorka od 7 lat jest akredytowaną nauczycielką Medytacji Mindfulness. Praktykiem medytacji od 13 lat.

Karo Tashi - z wykształcenia psycholog, z pasji eksplorator umysłu. Ukończyła dwie szkoły medytacji. Miała szczęście być nauczana bezpośrednio od Tybetańskich Mistrzów oraz pionierów naukowo przebadanej metody Medytacji Mindfulness (trening Uważnej Obecności). Nauczyciele nazwali ją Tashi (pomyślny znak po tybetańsku). Psychologię ukończyła na Edinburgh Napier University w Szkocji, w Szkocji również zdobyła akredytację nauczycielską metody Mindfulness (MBLC). Studiowała transformujące techniki medytacyjne (np. przemiana trudności w siłę) w The Three Doors Academy w Niemczech. Pozostając w kontakcie ze swoimi nauczycielami, nadal pogłębia wiedzę I doświadczenie.   Medtytuje codziennie, regularnie jeździ też na odosobnienia medytacyjne w ciszy. Największą radość sprawia jej dzielenie się doświadczeniem w sposób lekki i zorientowany na zabawę z uczestnikami kursów.

Opnienie klientów

“Kurs Mindfulness START jest cudowny! Praktykowanie uważności stało się elementem mojego życia. Teraz uważność jest wpleciona w moje codzienne życie, w sytuacjach trudnych ale i też tych zwyczajnych, codziennych. Czuję też, że mam lepszy kontakt ze swoim ciałem i rozumiem gdy coś się z nim dzieje nie tak i intuicyjnie już wiem, jak na to reagować Mindfulness dał mi przestrzeń do spokojnego przyglądania się emocjom, nabierania dystansu i życzliwości do swoich przeżyć. Decydując się na kurs chciałam uwolnić się od ciągłego zatapiania się w myślach na temat przeszłości i przyszłości, przyznam, że nie potrafiłam żyć ”tu i teraz”. Miałam wręcz wrażenie, że życie przelatuje mi między palcami, a ja nie wiem jak je zatrzymać. Bardzo mnie to frustrowało. Ale to już przeszłość. Dodatkowo okazało się, że praktykowanie uważności wpłynęło na moje funkcjonowanie w pracy; jestem teraz spokojniejsza, potrafię szybciej się skoncentrować, a nawet nauczyłam się sztuki ‘odpuszczania’ Kurs Mindfulness START, jest tak naprawdę wprowadzeniem do innego stylu życia. Nie da się jednak ukryć, że największa praca spoczywa na uczestniku kursu i bez regularnych codziennych ćwiczeń nie ma co się spodziewać długotrwałych efektów. Dodatkowo na pozytywny odbiór kursu wpływa miejsce w którym kurs był kręcony - cudowna wszechobecna natura! A co najważniejsze w kursie? Sama prowadząca - niezastąpiona Karo Tashi! Jej spokojny głos koił mnie w czasie przerabiania modułów, a jej wrodzona empatia oraz troska o kursanta była wyczuwalna od pierwszych modułów kursu. Bardzo polecam kurs, uważam, że to cenna inwestycja w nową jakość życia”

Joanna Diehl

“Zrozumiałam dzięki temu kursowi, że myśli nie są przeszkodą i nie trzeba się ich pozbywać, by doświadczać wewnętrznego spokoju. Jednocześnie z regularną praktyką zgodnie z bardzo przystępnymi instrukcjami prowadzącej, każdego dnia uwalniam się z hipnotyzującej mocy głosu wewnętrznego krytyka, który do tej pory był moim największym koszmarem. Żyje mi się lżej, pogodniej z dozą dystansu i ciepłym wewnętrznym uśmiechem” ”

Aleksandra, 34 lata, Żabia Wola

“"Przekaz Karo Tashi jest bardzo przystępny, sama Karo jest po prostu swojska, co mnie do niej przyciąga i daje poczucie, że ja też mogę być dla siebie życzliwa i uważna w świecie, pomimo chaosu życia. Jej optymistyczna postawa, bezpośredni przekaz i praktyczne podejście, skradły moje serce. Z radością codziennie zaglądam do tych nagrań. Polecam każdemu, solidna wiedza i widać, że ta kobieta żyje tym, czego naucza!” ”

Urszula, 40 lat, Warszawa

“"Polecam serdecznie ten kurs, jest tak pięknie nagrany, że powinien znaleźć się na Netflixie! Mieszkam na emigracji od ponad 20 lat, ogromnie cieszy mnie ten przepiękny krajobraz polskiej wsi, w którym go nakręcono. Zaglądam niemalże codziennie! Poprawia mi się humor, nawet słuchając tych nagrań w czasie gotowania, po pracy. Mam poczucie, że umiem medytować oraz umiem być dla siebie życzliwa, gdy mam trudne chwile. Już teraz widzę, jak ułatwia mi to życie na co dzień.”

Katarzyna, 56 lat, Brighton

“"Kurs Mindfulness START jest dla mnie genialny! Mam wszystko w jednym miejscu; teorie i praktykę, doskonałą jakość nagrań wideo i medytacja audio (kojący głos), które mam zawsze przy sobie na telefonie (offline). Karo Tashi ma taką łatwość przekazywania wiedzy w prosty i praktyczny sposób, bez psychoduchowych elaboracji. Czuć, że sama zintegrowała tę praktykę w swoim życiu. To zachęca i motywuje. Jej powiedzonka, „grają w mojej głowie” na co dzień, pomagając mi w wykręcaniu się z kołowrotka myśli. ”

Piotr, 46 lat, Toruń.